01. 08. 2021

Po roce opět zlatí

Ríša Struška a Dan Fabikovič jsou opět Mistry republiky, tentokrát v kategorii U18. Kromě nich se na MČR probojovaly i další naše týmy (dvojice): Štěpán Míček – Filip Častečka, Honza Mrověc – Kuba Krejčíček a Tadeáš Plewa spolu s pražským spoluhráčem Janem Neuschaeferem.

01. 03. 2021

První venkovní výhra Beskyd mohla přinést cestu do čtvrtfinále

O poslední volné místo v letošním čtvrfinále UNIQA volejbalové extraligy mužů 2020/21 se utkalo AERO Odolena Voda a Black Volley Beskydy. Stav série byl 1:1 a pouze pro vítěze tohoto utkání sezóna ještě nekončí. Mírným favoritem byli domácí „z Odolky“, ale zdravotní problémy jejich dirigenta hry Matyáše Démara, šance obou týmů srovnávaly. Beskydy ještě letos na hřištích soupeře nevyhrály, ale každá série jednou končí. Odolenu Vodu nakonec porazily 3:1, ale do čtvrtfinále nepostupují.

27. 02. 2021

Black Volley Beskydy poráží Aero v předkole play off

Do předkola play-off postoupilo Aero ze sedmého a Black Volley z desátého místa. Pro oba celky by byla neúčast v elitní osmičce neúspěchem, takže se dal předpokládat velký boj. To potvrdil už první zápas v Odoleně Vodě, ve kterém byli nakonec po třech neproměněných matchballech Beskyd šťastnější domácí. V základní části si oba týmy ve vzájemných zápasech udržely domácí neporazitelnost, takže dnes měly Beskydy co vracet. To se jim povedlo a poráží Aero 3:1.

04. 02. 2021

Repete po pěti dnech

V dohrávce 9. kola se v krátkém časovém úseku utkaly týmy z opačných pólů tabulky. Průběžně třetí Liberec zavítal na sever Moravy do krásné haly šesté základní školy ve Frýdku-Místku, která je zázemím týmu Black Volley Beskydy, bojujícího o předkolo play-off. Pouhých pět dní po zápase v Liberci si tak oba týmy daly repete, což se nakonec povedlo přesně včetně výsledku 3:1 pro Liberec.

24. 01. 2021

K vidění byl pěkný a bojovný volejbal

V dohrávce 12. kola se spolu v letošním ročníku UNIQA volejbalové extraligy mužů poprvé utkaly týmy Black Volley Beskydy a AERO Odolena Voda. Zápas zastihl domácí, jež hráli stále bez zotavujícího se kapitána Širokého, v dobré formě a hlavně ve velké psychické pohodě po dvou vyhraných zápasech po sobě. Aero naopak včera nečekaně ztratilo bod s posledním Zlínem. Dala se tak očekávat pořádná sportovní bitva, což se potvrdilo a k vidění byl pěkný a bojovný volejbal.

23. 01. 2021

Beskydy vítězí 3:0

Začátek zápasu vyšel lépe hostům. První úspěšný útok měly nervózně hrající Beskydy až za nepříznivého stavu 0:4. Ve vypjatém utkání, ve kterém šlo oběma týmům o hodně, se však domácí v průběhu prvního setu postupně dostávali do herní pohody.

16. 01. 2021

Potkaly se dva sousedící celky v tabulce

V 18. kole se utkaly dva sousedící celky v tabulce – domácí tým Black Volley Beskydy přivítal Kladno volejbal cz. A hrálo se o hodně. Oba celky bojují o lepší umístění v předkole play-off, Beskydy navíc chtěly na domácí půdě Kladnu oplatit porážku.

10. 01. 2021

Karlovarsko zavítalo do Frýdku-Místku

V předehrávce 21.kola volejbalové Uniqa extraligy mužů se ve Frýdku-Místku utkal domácí tým Black Volley Beskydy s jedním z favoritů soutěže, týmem ČEZ Karlovarsko. Do zápasu vstupovaly oba týmy po včerejších zcela rozdílných duelech. Karlovarsko relativně jednoznačně porazilo Zlín, Beskydy měly za sebou zápas v Praze, který jim nevyšel podle představ, a z Čech si přivezly prohru 1:3.