Úvod Výsledky Soupiska Realizační tým Články Galerie Informace

Výsledky:

Kalendář akcí:

Novinky:

21. 5. 2023

Z Budějovic jsme dovezli BRONZ !!!!

Na finálový turnaj Extraligy mužů U22 jsme vyrazili do Českých Budějovic a nutno říci, že naše příprava se velmi lišila od jiných pro vrchol sezóny, především vinou toho, že většina hráčů našeho týmu se připravovala na maturitu, kterou jsme všichni úspěšně zvládli. V plné sestavě jsme se sešli až ve čtvrtek před prvním zápasem.

23. 1. 2023

Extraliga U22 tentokrát v Brně

V pořadí čtvrtý turnaj této sezóny v extraligové soutěži kategorie U22 sehrál tým Black Volley Beskydy v Brně, a protože předcházející turnaj v první výkonnostní skupině nezvládl a propadl se o skupinu níž, bylo jednoznačným cílem vybojovat postup zpět do elitní pětky a de facto si zajistit účast na finálovém turnaji. K tomu mělo beskydským pomoct i kvarteto hráčů z ,,A“ týmu mužů (věkem však stále ještě mládežníci).

16. 10. 2022

Poslední rozstřel

O víkendu 15.-16.října 2022 byla zahájena extraliga i v poslední mládežnické kategorii, tedy nově vzniklé U22. Tato kategorie je de facto následníkem loňských juniorů, a tak by nás vlastně měla čekat obhajoba mistrovského titulu. S ohledem na to, že jsme byli proti jejímu vzniku a přijde nám jaksi navíc, není pro nás prioritou. To ale neznamená, že všichni, co v ní nastoupí, nebudou chtít vyhrát a odvést maximum.