27. 11. 2022

Velké drama se šťastným koncem

BLACK VOLLEY BESKYDY – VK BENÁTKY NAD JIZEROU Třináctka aneb třinácté kolo UNIQA volejbalové extraligy mužů bylo tentokrát smolnější pro hostující Benátky. Utkání, které nemělo ani jasného favorita, přineslo dramatickou podívanou a plný bodový zisk pro domácí Beskydy.

09. 11. 2022

Další moravské derby

​V rámci 11.kola na naší domácí palubovku zavítá soupeř z nedalekého Zlína. Nedaleko geograficky, nedaleko v tabulce, proto se jedná o malé derby, v němž chceme urvat body a našeho soupeře bodově dotáhnout. Bodový rozdíl činí dva body, je proto reálné Zlín dostihnout a dokonce přeskočit v našlapané tabulce.

20. 10. 2022

Doma zůstal jeden bod

Sedmé kolo svedlo dohromady Beskydy a Příbram a byl to pro oba týmy veledůležitý zápas. Kocouři nezačali sezónu nejlépe, když po prvních šesti kolech patřili k jednomu ze dvou týmů, které v letošní sezóně ještě neokusily chuť vítězství, což se po dnešku změnilo. Domácí Beskydy se naopak se svým mladým týmem perou se svými soupeři více než zdatně a dnes si jistě dělaly zálusk na více než jen jeden bod.

15. 10. 2022

Gratuluji domácím, vyhráli zaslouženě

Black Volley Beskydy zavítalo na zápas do města Odolena Voda.

08. 10. 2022

Letošní ročník UNIQA ligy je plný překvapivých výsledků

Úvod letošního ročníku UNIQA extraligy mužů je plný překvapivých výsledků a dosavadní skóre dvou vítězství a dvou porážek ze čtyř odehraných zápasů Beskyd je jistě jedním z nich. Brno si naopak jistě představovalo vstup do sezóny vydařenější. Po úvodních zápasech si do tabulky připsalo o bod méně než Black Volley a dnešní zápas tak byl mezi „sousedy“ a dal se očekávat lítý boj.

01. 10. 2022

Zvítězila větší zkušenost

První domácí zápas letošního ročníku UNIQA extraligy odehrály Beskydy po vítězství v Ostravě proti Dukle, která zatím oba své doposud odehrané zápasy dotáhla až do tie-breaku a chvilku to vypadalo, že bude věrná své „pověsti“ i po tomto zápase. Nakonec však přece jen zvítězila větší zkušenost s vypjatými koncovkami a Liberec si z Beskyd odváží tři body.

29. 09. 2022

První vítězství a v Ostravě

V 2.kole UNIQA Extraligy mužů se setkaly dva moravskoslezské týmy Black Volley Beskydy a VK Ostrava na palubovce Ostravy.

06. 03. 2022

Poslední domácí zápas bez bodu

Zápas předposledního kola letošního ročníku UNIQA volejbalové extraligy mezi Black Volley Beskydy a SKV Ústí nad Labem sice postrádal to správné napětí, drama a boj o každý bod až do samého konce, protože o účastnících letošního play-off již bylo rozhodnuto a jakýkoliv výsledek již nemohl přinést žádnou změnu, ale kvůli událostem v okupované Ukrajině dostal zcela jiný lidský rozměr. Skutečně důležitý souboj se odehrává právě tam.