03. 12. 2021

V sobotu přivítají Beskydští Orli Pražské Lvy

Vážení sportovní přátelé, je nám tentokrát nemilou povinností oznámit vám rozhodnutí, které padlo po dlouhých diskuzích a to, že od dnešního dne až do odvolání budou naše domácí zápasy probíhat bez diváků v hale. Věřte, že to nebylo vůbec jednoduché rozhodnutí a budete nám strašně moc chybět! Existují ale vyšší principy, které ctíme. Jedním z nich je, že nechceme rozdělovat společnost. Vážíme si VŠECH našich fanoušků bez rozdílu. Mrzí nás to, ale věříme, že pochopíte naši nechuť selektovat a odpírat některým vstup do haly. Zachovejte nám prosím přízeň! Uděláme vše pro co nejkvalitnější online přenos. Na viděnou se těší Black Volley Beskydy

20. 11. 2021

S Příbramí doma body nezůstaly

​V dalším kole volejbalové UNIQA extraligy proti sobě nastoupily týmy z opačných pólů tabulky a oběma by body velmi pomohly. Domácím k udržení šance na play-off, hostům, kteří se z nich nakonec radovali, k posunu na průběžnou třetí příčku.

18. 11. 2021

V sobotu přivítáme Kocoury z Příbrami

​V rámci 9. kola volejbalové UNIQA Extraligy na naši palubovku zavítá družstvo Kocourů z Příbrami. Pro letošní sezónu vedení Příbrami zainvestovalo do přestavby týmu, které se zatím zdá býti správným krokem, neboť Kocouři okupují první čtyřku ligové tabulky a na svém kontě již mají cenné skalpy top týmů jako jsou Dukla Liberec, či Karlovarsko.

13. 11. 2021

Z Karlových Varů jsme body nepřivezli

Vyrovnaný začátek zápasu, Vary vždy o krok napřed, ale Beskydy vybojovanými zákroky v poli domácí dotahují. Oba týmy riskují své servisy, za stavu 8:8 už jsme viděli čtyři chyby na podání.

07. 11. 2021

Horor s pohádkovým koncem

Extraligový víkend byl jako na houpačce. To, co začalo hororem při skládání týmu na víkendovou Extraligu juniorů, kdy jsme si poprvé v historii mohli zahrát první výkonnostní skupinu a pokračovalo dalšími „zásahy do živého“ v podobě zranění, se nakonec změnilo v klasickou českou pohádku s obvyklým, tedy šťastným koncem.

06. 11. 2021

Zápas s Duklou Liberec začal ukázkovým úspěšným jednoblokem

​ Poté se i nadále domácím dařilo. Trenér hostů Nekola si první oddechový čas vybral již za stavu 5:2.

23. 10. 2021

V pátém kole přivítaly Beskydy v moravském derby Volejbal Brno.

Black Volley doma letos zatím neporaženi a navíc na nahrávce s Adamem Provazníkem, který ještě v loňské sezóně oblékal právě brněnský dres si dělali zálusk na důležité domácí body proti letos doposud neporaženému soupeři.

23. 10. 2021

Black Volley si dělal zálusk na domácí body

V pátém kole přivítaly Beskydy v moravském derby Volejbal Brno. Black Volley doma letos zatím neporaženi a navíc na nahrávce s Adamem Provazníkem, který ještě v loňské sezóně oblékal právě brněnský dres si dělali zálusk na důležité domácí body proti letos doposud neporaženému soupeři.